Ankara SEO

 

Ankara SEO

Türkiye’nin başkenti, İç Anadolu bölgesinin en büyük ve gelişmiş şehri Ankara’da SEO hizmeti almak için SEO Nostra sizlere kapılarını açıyor. Bölgesel SEO hizmetimiz için sunduğumuz seçeneklerden Ankara SEO Danışmanlığı ile sizlere arama motoru optimizasyonu hizmeti sunuyoruz. 25 ilçeye ve 5 milyon nüfusa sahip başkent Ankara’da sitenizin arama motorlarında üst sıralara çıkması için bu fırsatı kaçırmayın.

Bir çok şehirden büyük ilçelere sahip Ankara, lokal bazlı SEO çalışmaları için müthiş bir fırsat. Bu büyük potansiyeli kullanmak için tarafımıza mail atabilir yada bizi arayabilirsiniz. Ankara SEO firması ayağınıza kadar geldi. Ankara keçi, kedi ve tavşanı ile meşhur. Bu güzel değerlere sahip gri şehirde doğru adrese ulaşmış durumdasınız.

Büyük kurumsal markaların bulunduğu başkent Ankara’da ihtiyacınız olan bir çok seçenek sunuluyor. Ülkemizin en gelişmiş 2. şehri olan bu büyük şehirdeki potansiyeli değerlendirmelisiniz. Sanayi, enerji, madencilik, su kaynakları ve turizm ile büyük kazanç elde eden şehirde firmaların internete yönelmesiyle SEO ihtiyacı da başlamış oldu. Bu ihtiyacınızı Ankara SEO hizmetimiz ile değerlendirmelisiniz.

Ankara SEO Danışmanlığı Hizmeti

Ankara’da SEO hizmetini hangi firma ve şahıslar almalı? 5 milyonluk büyük nüfusu ve her ilçenin gelişmiş olmasından dolayı ilçelerde faaliyet gösteren ve o ilçede adını duyurup büyümek isteyen firmalar Ankara SEO hizmetinden istifade etmelidir. İlçeleri geçip direk Ankara’da adını duyurup, marka bilinirliğini arttırmak isteyen firmalar kesinlikle SEO çalışması yaptırmalı. Ankara’da SEO hizmeti almalarını tavsiye ettiğimiz sektörler şunlardır. Bu öneriler sadece geniş çaplı önerilerdir. Özel sektörün ihtiyacı çok olduğu için hepsini listelemedik.

  • Haber siteleri ve ajansları
  • İş ilanları ile ilgili faaliyet gösteren şirketler ve web siteleri
  • Otel işleten firma ve web siteleri
  • Satılık daire ve kiralık daire hizmeti veren emlaklar
  • Evden eve nakliyat firmaları
  • Oto kiralama (rent a car) firmaları
  • Kobiler ve esnaflar
  • Düğün fotoğrafçıları ve fotoğraf stüdyoları
  • Özel okullar ve yurtlar

Aşağıda Ankara SEO hizmeti almak için en çok aranan sektörel kelimelere bakabilirsiniz.

Ankara için Sektörel Kelimeler Ortalama Aylık Arama
Ankara haber 40.500
Ankara iş ilanları 40.500
Ankara haberleri 27.100
Ankara evden eve nakliyat 18.100
Ankara otelleri 9.900
Ankara oto kiralama 9.900
Ankara satılık daire 6.600
Ankara rent a car 5.400
Ankara otel 3.600
Ankara emlak 1.900

 

Ankara SEO

Ankara SEO

Yorumlar

Yorum Bırakın

Son Yazılar