E-ticaret SEO Danışmanlığı

E-ticaret SEO Danışmanlığı

SEOnostra olarak sizlere e-ticaret sektöründe danışmanlık yapıyoruz. E-ticaret SEO danışmanlığı sayesinde hem siteniz markalaşacak, hem de satışlarınız artacak.

E-ticaret SEO danışmanlığı, e-ticaret sitelerine yapılan SEO çalışmalarıdır. Kapsamı kategorisel bazlı e-ticaret siteleri ile genel e-ticaret sitelerine kadar uzanan geniş bir yelpazeyi kapsar. İleri düzey SEO teknikleri ile sitelerin istenilen konuma getirilmesi sürecinde siteler aynı oranda kâr elde etmektedirler.

Genel itibariyle kapsamlı anahtar kelime ve ana sayfa otoritesi yükseltmeye yönelik yapılan çalışmalar özel kategorilere yoğunlaşılarak da yapılabilir. Bu hususta genellikle izlediğimiz yol ana sayfanın otoritesini arttırıp tüm indexlerde yükseliş katetmek ve çalışmanın veriminin arttırılması yolunu izlemektir.

E-ticaret SEO Danışmanlığı Çalışmaları

  • Çok detaylı sektör analizi
  • Site içi (On-page) SEO
  • Rekabet analizi
  • Arama motorlarına ve araçlarına kayıt
  • Sosyal medya SEO
  • Paravan blog ağı
  • Forum tanıtımları
  • Tanıtım yazıları

E-ticaret siteleri için dilerseniz Aylık SEO danışmanlığı çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz. Dilerseniz de özel bir çalışma talep edebilirsiniz. Bu siteniz için daha doğru olacaktır. Blog yada az indexli sayfalara yapılan çalışmalar yerine sitenize özel bir çalışma, alacağınız verimi oldukça arttıracaktır. E-ticaret SEO danışmanlığı hizmetlerimizden yararlanmak için [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

E-ticaret Çözümleri

Sektörünüzü analiz ederek ürün satış potansiyelinizi arttırmanız konusunda çalışmalar yapıyoruz.

CMS, Wordpress

İçerik yönetim sistemi (CMS) etkin bir şekilde kullanarak içeriğinizi yönetiyoruz. Sürekli üretim ve geliştirme yapıyoruz.

İntranet/Ağlar

Ekibimiz intranet geliştirme, entegrasyon ve bilgi yönetimi için özel çözümler geliştirmektedir.

Facebook Uygulaması

Projenize özel web uygulaması, mobil versiyon, facebook uygulama ve geliştirme hizmeti sunuyoruz.

Mail Pazarlama Çözümleri

Projenize özel e-posta kampanyaları düzenliyoruz. Bu konuda en iyi ip ler ile pazarlama yazılımları oluşturuyoruz.

PHP, ASP, JS Çözümleri

PHP, ASP, Python, JavaScript, jQuery teknolojilerini kullanarak yazılım üretme, geliştirme çözümleri sağlıyoruz.

7

E-ticaret SEO çözümlerimiz

2

Alexa 500 sıralaması içindeki müşterilerimiz

2

Karmaşık intranet çözümü sağladığımız müşterimiz

24

Popüler Facebook uygulamaları

14

E-mail pazarlaması stratejisi

8

Deneyimli developer sayımız

Effective Web Development Solutions

E-ticaret Siteleri İçin SEO Taktikleri

İlgili kategori yada ürün sayfalarının title ve descriptionları özgün olmalıdır. Mümkünse ürünün resmi özgün olmalı ve resmi yaklaştırma özelliği bulunmalıdır. Bu çok önemli bir durum. Anasayfaya aşırıya kaçmayacak kadar ürün koyulmalı, göz zevki korunmalıdır. Fırsatlar her zaman tercih sebebidir. Fırsat ürünleri oluşturulmalıdır. Özellikle e-ticaret sitelerinin url yapıları oldukça önemlidir. Müşteri gibi empati yapılmalı, içinize sinmeyen açıklamalardan uzak durmalısınız. Ürünleri tanıtan videolar her zaman işinize yarayan bir unsurdur.

E-ticaret Siteleri İçin İzlediğimiz SEO Stratejisi

E-ticaret siteleri için 100 binlerce farklı ürünün bulunduğu sitelere yapılan kapsamlı çalışmalar E-ticaret SEO danışmanlığı hususunda zorlayıcı bir etkendir. Fakat ana sayfa, sonrasında ilgili kategori ve sonrasında da ilgili ürünlere yönelik yaptığımız SEO çalışmalarından aldığımız verim oldukça fazladır. Genel otorite artışı yaptığımız e-ticaret siteleri için verim daha fazla olmaktadır. Bu tür çalışmalarda projenin genel yükselişi daha fazla olduğu için satışlar da artmaktadır.

Effective Web Development Solutions

Bizimle İletişime Geçin

Projenize özel çözümler sunmamız için bizi bilgilendiri bir mail atın.

Projeniz için özel çözümler üretmemiz için bizi bilgilendirici bir mail atın. Size özel SEO stratejisi belirleyerek kazancınızı arttıralım.

Müşteri Yorumları

Tamamını görün
Fields marked with an * are required

(Opsiyonel)

(Opsiyonel)

Size daha hızlı geri dönüş yapmamız için varsa telefon numaranızı yazabilirsiniz.