SEOnostra Ekibi

SEOnostra olarak hakkımızda bilgi vermek istiyoruz. Biz kimiz? Ne iş yaparız? Ve ne zamandır bu sektördeyin gelin birlikte bakalım.

SEOnostra sizlere Türkiye'de alabileceğiniz en iyi SEO çalışmasını vaat ediyor. Tamamı organik olan çalışmalarımızda herhangi bir spam yada otomatik çalışma yoktur.

Diğer SEO firmaları gibi X sayıda çalışanıyla hava atıp spam çalışmalar yapmıyoruz. Bu durumdan dolayı müşterilerimizin %60'ı x, y firmalarıyla çalışıp bize gelen ve bizden başka bir yere gitmeyen müşterilerdir.
SEOnostra, arama motoru optimizasyonu için tamamı manuel işlemler ile sizlere eşsiz bir SEO çalışması yapıyor ve verdiğiniz paranın hakkını size kazandırmayı ümit ediyor. Mutlu müşterilerimiz de bunu teyit ediyor.

4

Yıldır SEO yapıyoruz

50+

Müşterimiz oldu

50+

E-mail kampanyası

300+

Kelimede 1. olduk

7

Çalışan sayımız

90

Siteye SEO yaptık

42 Görüşme yaptık

50+ Toplantı yaptık

24 Sunum yaptık

+1,200 Kahve içtik

VİZYONUMUZ

En iyi referans mutlu müşteridir felsefesine göre hareket ediyor ve ilk önce müşterilerimizi bu anlamda doyuruyoruz.

Müşterilerimiz

Kurumsal SEO'nun Türkiye'deki en iddialı şirketlerinden olarak sizlere müşterilerimizden bazılarını sunuyoruz. Siz de burada olmak istemez misiniz?

Değişimlerimiz

Ay ve yıllara göre değişimimizi sizler için sıraladık.

2008

Nisan 2008

İlk web sitemizi kurup SEO öğrendikten sonra kendi sitemize SEO yapmaya başladık. 3 ayda aksiyon aldık ve ivme kazandık. Bu beklediğimizden hızlı bir büyüme oldu. Sitemiz html kodları üzerineydi.

Temmuz 2011

İlk projemiz başarılı olunca 2. projemize geçtik. Belgesel sitesi kurup sektörde zirveye getirmek için alt yapı kurduk, fakat vakit ayıramadık ve proje başlamadan bitti.
 

Mart 2012

Projelerden yakaladığımız başarıyı forum sitesi kurarak devam ettirdik. Güzel bir üye sayımız ve içeriğimiz oldu. Fakat işlerimiz yoğunlaştığı için devrettik.

2013

 

Mayıs 2013

Dağınık adam kurumsal SEO hizmetleri kuruldu. Kurulduktan 3 ay sonra aksiyon alıp anahtar kelimelerimizde zirveye geldik. 2 yıldır zirvedeydik.

 

Eylül 2015

Sitemizi SEOnostra olarak değiştirme kararı aldık. Eylül ayına kadar detaylarını hallettikten sonra Daginikadam.com'u SEOnostra'ya 301 yönlendirmesi yaptık. Hâlâ zirvedeyiz!