İstanbul SEO

 

İstanbul SEO

İstanbul SEO, bölgesel SEO çalışmalarının en yoğun olarak yapıldığı İstanbul’da yapılacak olan SEO çalışmalarıdır. Ülke nüfusunun resmi kayıtlara göre %20’sine tekabül eden nüfus yoğunluğu nedeniyle ülkemizin en önemli şehirlerinden birisi olan İstanbul için yapılacak SEO çalışmaları ayrı bir önem teşkil etmektedir. Haliyle bu şehirdeki çalışmalardan alınacak verim de diğer şehirlere oranla oldukça fazladır. Lokal SEO çalışmalarının en önemli aşaması olan İstanbul’da yapılacak olan çalışmalar için oldukça dikkat edilmeli ve kaliteli SEO uzmanı kişiler tercih edilmelidir.

Nüfusu 15 milyona yaklaşan ve dünyanın en büyük şehirleri arasında olan İstanbul için siz de firmanızı internet ortamında tanıtmalısınız. Gelişen dünya ihtiyaçlarına oranla İstanbul, sizler için büyük bir nimet olacaktır. 39 ilçesi bulunan İstanbul’da her bir ilçe bir şehir büyüklüğünde nüfusa sahip. Bundan dolayı her ilçeye özel olarak SEO çalışması da yapmaktayız. Her ilçe için 400 bine yakın bir nüfus ortalaması mevcut. Bu da şehirdeki her ilçe için özel SEO çalışması yapılabileceği anlamına geliyor. İstanbul SEO için siz de hemen harekete geçmelisiniz. İstanbul anadolu yakası SEO ve avrupa yakası SEO olarak 2 kısma ayrılabilen çalışmalarımız ile siz de lokal bazlı olarak sitenizi yükseltebilirsiniz.

Hedefe yönelik yapılması gereken bu çalışmalar sizler için büyük öneme sahip durumda. İstanbul SEO danışmanlığı ile siz de sitenizi güvenilir bir ajans olan bize teslim ederek diğer mutlu müşterilerimiz gibi işinizi büyütebilirsiniz. İstanbul SEO firması arayışınız için sizin yanınızdayız! Bu kapsamda İstanbul’da SEO hizmeti almalarını tavsiye ettiğimiz sektörler şunlardır. Bu sektörler sadece örnek birkaç sektördür:

  • Haber siteleri ve ajansları
  • İş ilanları ile ilgili faaliyet gösteren şirketler ve web siteleri
  • Otel işleten firma ve web siteleri
  • Satılık daire ve kiralık daire hizmeti veren emlaklar
  • Evden eve nakliyat firmaları
  • Oto kiralama (rent a car) firmaları
  • Kobiler ve esnaflar
  • Düğün fotoğrafçıları ve fotoğraf stüdyoları
  • Özel okullar ve yurtlar

İstanbul SEO Danışmanlığı

İstanbul SEO Danışmanlığı

İstanbul SEO Danışmanlığı Hizmeti

İstanbul Halı Yıkama SEO

Halı yıkama kelimesinde aylık ortalama aranma hacmi 12.100 ve reklam başına tıklama ücreti (adwords’te) 2,13 TL. Eğer ki halı yıkama kelimesinde tüm ziyaretçileri sitenize çekmek istiyorsanız aylık ortalama 25773 TL harcamanız gerekiyor. Bu durumda aylık reklam harcamasını alt limit olarak 25 bin lira tutmanız gerekmektedir. İstanbul SEO hizmetimizde ileri düzey SEO teknikleri ile sizlere harcamaları azami miktara çekiyor ve birlikte masraflardan tasarruf ediyoruz.

 

İstanbul Halı Yıkama SEO

İstanbul Halı Yıkama SEO

 

İstanbul Emlak SEO

Emlak kelimesinde İstanbul içi aylık aranma hacmi 49.500 ve reklam başına tıklama ücreti (adwords’te) 0.22 TL. Tüm ziyaretçileri sitenize çekmek isterseniz aylık sadece reklam için masrafınız 10890 TL. Halı yıkama kelimesinde adwords masrafının fazla olmasının sebebi niche sektör olmasından dolayıdır. Yani kişiler direk konuya odaklı arama yaptırdıkları için amaçları bellidir. Sadece işi düştüğünde arama yaparlar. Fakat emlak kelimesinde böyle bir durum yoktur. Hobi olarak bile emlak sitelerini gezen kişiler mevcut. İstanbul SEO hizmetimiz ile siz de emlak sitenizdeki yükselişi görebilir ve yeni yatırımlar ile daha fazla kazanabilirsiniz.

 

İstanbul Emlak SEO

İstanbul Emlak SEO

 

İstanbul Burun Estetiği SEO

Burun estetiği kelimesinde İstanbul içi aylık aranma hacmi 14.800 ve reklam başına tıklama ücreti (adwords’te) 8.51 TL. Tüm ziyaretçileri sitenize çekmek isterseniz aylık sadece reklam için masrafınız 125948 TL olacaktır. Yani azami olarak 125 bin TL aylık harcama yapmanız gerekiyor. Burada sizler için SEO çok önemli bir yer teşkil etmektedir. Çünkü sadece reklam için 125 bin liradan fazla harcamak yerine İstanbul SEO hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Local SEO tekniklerini ileri düzey SEO tekniklerine dönüştürdüğümüz çalışmalarımızda sizler de karşılığınızı alacaksınız. Burun estetiği SEO çalışması mantık olarak dahi düşündüğünüzde size çok şey kazandıracaktır. Reklamlardan alacağınız geri dönüş aylık 125 bin liradan daha fazla olmazsa zarara girmiş olacaksınız ve saman alevi gibi parayı harcamış olacaksınız. SEO çalışmaları ileriye dönük en iyi yatırımlar arasında olduğu için hem paradan, hem de zamandan tasarruf etmiş olacaksınız. SEOnostra İstanbul SEO hizmeti.

 

İstanbul Burun Estetiği SEO

İstanbul Burun Estetiği SEO

 

İstanbul Evden Eve Nakliyat SEO

Evden eve nakliyat sektörü ülkemizde oldukça kazançlı sonuçlara tanıklık eden ve çok ciddi bir rekabet olan bir sektördür. Bu konuda İstanbul’da evden eve nakliyat kelimesini aylık 165 bin kişi aramaktadır. Evden eve nakliyat kelimesinde Google tıklama başına ücreti 6.51 TL’dir. Tüm ziyaretçileri sitenize çekmek isterseniz 1074150 TL alt limit olarak harmama yapmanız gerekmektedir. Yani azami olarak aylık 1 milyon TL harcama yaparsanız bu kelimedeki tüm ziyaretçileri sitenize çekebilirsiniz. İleri düzey SEO teknikleri ile sizlere en kaliteli çalışmayı azami ücretlendirme ile yaptığımız İstanbul SEO çalışmasında masraflarınızı alt limit olarak çekmeyi hedefliyoruz. Bu oldukça rekabete sahip sektörde siz de yerinizi almak isterseniz mail atıp iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

İstanbul Evden Eve Nakliyat SEO

İstanbul Evden Eve Nakliyat SEO

 

İstanbul Satılık Daire SEO

Satılık daire SEO çalışmaları en kârlı sonuçlara sebep olan anahtar kelime çalışmalarından bir tanesidir. aylık aranma hacmi 40.500 lerde olan bu kelime için reklam başına tıklama ücreti (adwords’te) 0.65 TL. Tüm ziyaretçileri reklam ile sitenize çekmek isterseniz sadece reklam için masrafınız aylık 26325 TL olacaktır. Yani azami olarak 25 bin TL aylık harcama ile o anahtar kelimedeki ziyaretçileri sitenize çekebilmektesiniz. Hal böyleyken İstanbul SEO çalışması oldukça avantajlı bir konuma sahip olmaktadır. Saman alevine benzeyen adwords reklamları ücret miktarı bittiğinde etkisini kaybetmektedir. SEO en iyi yatırım araçlarından birisi olduğu için etkisi çok uzun zaman devam eder ve geri dönüşleri ücretsiz olarak alırsınız. İleri düzey SEO teknikleri ile oldukça etkili hale gelebilen SEO çalışmalarında satılık daire için SEO yaptırmak çok kolay.

 

İstanbul Satılık Daire SEO

İstanbul Satılık Daire SEO

İstanbul SEO hizmetimiz ülkemizin %20 lik bir nüfusuna tekabül eden İstanbul’da yapılacak en iyi SEO çalışmasıdır. Aranma hacmi yüksek ve adwords masrafı çok fazla olan anahtar kelimelerde dahi oldukça verimli sonuçlar aldığımız SEO çalışmalarımızda sizlerin de yüzü gülecek. Bu çalışmalarda 2015 SEO teknikleri kullandığımızdan dolayı ilerleyen ay ve yıllarda da etkisi devam etmektedir. SEO, stratejidir. Ve en iyi strateji doğal olmaktır.

Yorumlar

Yorum Bırakın

Son Yazılar