Kurumsal SEO Danışmanlığı

Kurumsal SEO Danışmanlığı

SEO nostra olarak siz kurumsal müşterilerimize kurumsal SEO danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Türkiye'de kurumsal SEO bizden sorulur.

Arama motoru optimizasyonu hizmetlerimiz şunlardır: Organik arama, On-page SEO, Link inşaası, Kelime araştırma, Projenize özel stratejiler.

Kurumsal SEO

Kurumsal SEO danışmanlığı hizmeti insanlara biraz süslü bir kelime olarak gelen ama mantığı, işleyişi ve sonuçları çok bariz olan bir hizmet çeşididir.

On-Page SEO

Site içi çalışmaları düzenledikten sonra faaliyetlerimize başlıyoruz. On-page SEO, site dışı faaliyetlere başlamadan önce titiz bir şekilde yaptığımız çalışma türüdür.

Link İnşaası

Projenize özel link inşaası (building) yapıyoruz. Planladığımız SEO stratejisi ile projelerinizi başarıya taşıyor ve rakiplerinizi geçmenizi sağlıyoruz.

Kurumsal SEO danışmanlığı hizmeti insanlara biraz süslü bir kelime olarak gelen ama mantığı, işleyişi ve sonuçları çok bariz olan bir hizmet çeşididir. SEO hizmetinin en zevklisi ama en yorucusudur. Normal bir blog, haber yada e-ticaret sitesine uygulanan SEO hizmetinin dışında kurumsal SEO'da aktif olmayan, sürekli içerik girilmeyen ve az sayıda sayfası olan (çoğu sefer) sitelere hizmet sağlandığı için işleyişi zor fakat sonuçları güzeldir.

Kurumsal SEO danışmanlığı yapılan sitelere verilen hizmet için sitelere düzenli, kaliteli bir backlink inşaası, sonrasında marka bilinirliğinin artması için çalışmalar ve sosyal medya çalışmaları uygulanır. Peki bu işler bu kadar kolay mı? Çalışana sınavlar kolaydır mantığına göre kolaydır. Fakat burada düzgün kaynaklardan çalışmanız, sürekli tekrar ile işi pratiğe dökmüş olmanız gerekiyor.

83%

Organik ziyaretçi artışı

42%

Hemen çıkma oranında iyileşme

38%

Ortalama ziyaretçi süresi artışı

21%

Sayfa başına oturum artışı

Manuel ve Özgün İşlem

Çalışmalarımızda %100 manuel işlem yapıyoruz ve %100 özgün içerikler ile sizlere özel backlink inşaası yapıyoruz. Projeniz için alabileceğiniz verimi en üst seviyeye getiriyoruz.

Aylık Raporlama

Yapmış olduğumuz çalışmaları aylık olarak raporluyoruz, fakat tüm stratejimizi raporda vermiyoruz. Bunun sebebi SEO bilmeyen rakip ajansların tekniklerimizi öğrenmemesi içindir.

Kurumsal olan hizmetin karşılığı da kurumsallığa yakışacak ve doğru sonuçlar verecek raporlar olmalıdır. Programlara, SEO paketi adı altında satılan spam işlemlerine başvurmamanız gerekiyor. Günümüzde web sitesi kuran herkesin kendini belli ölçüde SEO uzmanı sandığı bir süreçteyiz. Bu durum öyle bir hal almış durumda ki SEO programlarına güvenip iş alımı yapan, geçtiğimiz süreçte footer linklere güvenip iş alımı yapan ve sonrasında sitelerine kan kaybettiren kişiler biliyoruz. Öncelikle organik SEO'nun en kalıcı SEO tekniği olduğunu belirtmek isterim. Geçici backlinklere itibar edip geçici işler yapmak yerine Kurumsal SEO hizmetini verdiğimizden sonra da etkisinin halen devam ediyor olması bizleri gururlandıracaktır. Bu hususta SEO danışmanlığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kurumsal SEO hizmetimizde etki süresi 15-180 gün arasıdır. Bu 15 günden kastımız çalışmaya başladığımızdan itibaren 15 gün içerisinde çalışma etki etmeye başlayacak ve 180 günlük bir zaman diliminde kalıcı hale gelecektir. Backlink inşaası meselesinde kalıcı, kaliteli sitelerden alacağınız backlinkler hem marka bilinirliğini hem de backlink inşaası konusunda sitenizi otoriter ve kaliteli bir hale getirecektir. Kurumsal SEO'nun mantığı güven inşaası yapıp üzerine yapmış olduğunuz işi ekleyerek yapılan işi tasdik etmektir.

Kurumsal SEO Hizmeti

 • Onpage SEO: Onpage SEO ile site içi optimizasyonu düzenleyerek siteyi arama motorlarına karşı istenilen hale getiriyoruz. Sonrasında gerekli talimatlar ile sitede girilmesi gereken içerik ile, yapılması gerekenleri belirtiyoruz.
 • Off-page SEO: Off-page SEO ile site dışı optimizasyonu gerçekleştiriyoruz. Bunu tamamiyle organik olarak ve kaliteli link inşaası ile yapıyoruz. Hiçbir şekilde organik olmayan bir yönteme başvurmuyoruz.
 • Sosyal medya: Sosyal Medya hizmeti ile kurumsal SEO çalışmasını kuvvetlendirdikten sonra çalışma yaptığımız siteyi otoriter hale getiriyor, marka bilinirliğini ve algısını arttırıyor ve sosyal medya kullanıcılarına sitenizi pazarlıyoruz.
 • Anahtar kelime analizi: Anahtar kelime analizi ile ziyaretçi-müşteri odaklı SEO çalışmasını kuvvetlendiriyor, farklı stratejiler ile yapılan kurumsal SEO çalışmasını kalıcı hale getiriyoruz.
 • Backlink analizi: Backlink Analizi ile rakiplerinizin stratejisini çözüyor, yaptıkları çalışmaları analiz edip çalışma yapacağımız siteye göre özel SEO stratejisi üretiyoruz.

Planlı SEO Çalışması

SEO çalışması yapılması gereken sitenin analizi yapıldıktan sonra istenilen anahtar kelimelere göre rakip firmaların analizlerini yapıyoruz. Sonrasında rakip şirketin SEO stratejisini çözdükten sonra kendi kurumsal SEO statejimiz ile doğru hamleler atmak için hareket ediyoruz. Bu stratejide çalışma yapılan sitelere şu işlemler uygulanır:

 • Kurumsal SEO çalışması ile siteyi istenilen noktaya getirmek.
 • Dijital pazarlama ile sitenin yükseklere çıkması için çalışmalar yapmak.
 • Kaliteli backlinkler alıp sitenin trustrank değerini arttırmaya yönelik çalışmalar yürütmek.
 • Site için aktif olarak marka algısını vurgulayıcı hamleler yapmak.
 • Sosyal medyadan müşteri odaklı SEO çalışması yürütmek.
 • Anlaşılır bir dilde çalışma raporu sunmak.

İletişim adreslerimiz: [email protected]
Kurumsal SEO danışmanlığı için doğru adrestesiniz. Bizi seçtiğiniz için teşekkür eder birlikte uzun yıllar çalışmayı temenni ederiz.

Bizimle İletişime Geçin

Projenize özel çözümler sunmamız için bizi bilgilendiri bir mail atın.

Projeniz için özel çözümler üretmemiz için bizi bilgilendirici bir mail atın. Size özel Kurumsal SEO stratejisi belirleyerek kazancınızı arttıralım.

Müşteri Yorumları

Tamamını görün
Fields marked with an * are required

(Opsiyonel)

(Opsiyonel)

Size daha hızlı geri dönüş yapmamız için varsa telefon numaranızı yazabilirsiniz.