Local Seach Optimization Services

Lokal SEO

Lokal SEO, bölgesel bazlı yapılan SEO çalışmalarına verilen isimdir.

Sektörlere özel olarak geliştirilen ve lokal bazlı faaliyet gösteren SEO çalışmalarına lokal SEO denilmektedir. Bulunduğunuz şehri hedef alan çalışma mantığı ile sizi potansiyel müşteriniz ile buluşturan SEO çalışmalardan ziyade biraz daha lokasyon bazlı yapılan çalışmalardır.

Şehir şehir yaptığımız SEO çalışmalarına bölgesel SEO adresinden ulaşabilirsiniz. Her şehir için çalışma yapabilen uzman ekibimiz sizlere bulunduğunuz şehrin tüm web imkanlarını değerlendirerek hedeflediğiniz kitle ile sizi buluşturuyor, SEO açısından ortaya verimli bir tablo çıkartıyor. Lokal SEO mantığında da genel SEO çalışmasından ziyade özele inmiş, o şehri ve o şehrin potansiyelini hedef alan çalışmalar kapsıyor.

SEOnostra olarak lokasyon bazlı SEO hizmetimiz ile sizi başarıya ulaştırıyoruz. İstanbul Türkiye'de SEO açısından en fazla yarışın olduğu şehir. İnternet kullanıcısının büyük bir kısmı İstanbul'da ikamet ettiği için ve İstanbul nüfusunu göz önünde bulundurduğumuzda İstanbul'daki lokal SEO çalışmalarımız ilçeler düzeyine hatta semtler düzeyine kadar indirgenebiliyor.

32,8%

Online işlemlerde artış

56,48%

Gelir artışı

148%

Organik trafik artışı

46%

Mobil trafik artışı

Effective Local SEO Solutions

Yerel SEO hizmetimiz ile küçük ve orta ölçekli kuruluşlar da bu çalışmamızdan yararlanabiliyor, hem daha ucuza maal olan çalışma fiyatları hem de daha doğru bir konumlama ile hedeflerine ulaşmış oluyorlar.

SEOnostra olarak siz yerel işletmelere ve lokasyondan trafik çekmeyi hedefleyen müşterilerimize özel oluşturduğumuz lokal SEO çalışma teknikleri ile potansiyel müşteri hedeflemesi yapıyor ve doğru müşteriyi firmanız ile buluşturuyoruz.

Lokal SEO için tanıtım yazısı örneği

Bizimle İletişime Geçin

Projenize özel çözümler sunmamız için bizi bilgilendiri bir mail atın.

Projeniz için özel çözümler üretmemiz için bizi bilgilendirici bir mail atın. Size özel lokal SEO stratejisi belirleyerek kazancınızı arttıralım.

Müşteri Yorumları

Tamamını görün
Fields marked with an * are required

(Opsiyonel)

(Opsiyonel)

Size daha hızlı geri dönüş yapmamız için varsa telefon numaranızı yazabilirsiniz.