Mobil SEO

Mobil SEO

SEOnostra olarak sitenize özel responsive tasarım ve mobil SEO yapıyoruz.

SEOnostra olarak sitenizin mobil performansını analiz ediyor, SEO uyumunu inceliyor ve kod hatalarını ayıklıyoruz. Mobil SEO çalışması için sitenize özel mobil sürüm yada responsive tasarım yapıyor ve bu aşamada SEO uyumu sağlıyoruz. Yaptığımız çalışmalarda ziyaretçi davranışlarına yönelik kolaylıklar sağlayarak sitenizin performansını arttırıyoruz. Potansiyel müşterilerinizi hoş bir arayüzle karşılıyoruz.

Gelişen Google algoritmalarından sonra mobil uyumlu internet sitelerinin önemi oldukça arttı. Sitelerin sektörüne göre %30-%70 arasında değişen mobil kullanıcı oranı haliyle SEO için de önemli olmaya başladı. Mobil SEO sektörü de gelişme göstererek önemli bir etken haline geldi. Yaptığımız çalışmalarda mobile yönelik SEO çalışmaları yapıyor ve sitenizi arama motorlarında değerli bir site konumuna getiriyoruz.

Responsive tasarımlar ile mobil kullanıcılarına hitap eden internet siteleri son yıllarda rakiplerine göre daha fazla gelişiyor ve arama motorlarında yükseliyor. Sitenize özel mobil SEO ile en güzel mobil sürüm ve responsive tasarımları yapıyoruz. Ortalama olarak %40 olan mobil kullanıcıyı düşünerek sitenize özel yaptığımız çalışmalar ile sitenizdeki ziyaretçi sayısı ve potansiyel müşterilerinizi arttırıyoruz.

41%

Potansiyel müşteri artışı

21%

Sayfa sayısındaki gezinti artışı

+80k

Aylık görüntülenme sayısı artışı

400

Aylık indirilme sayısı artışı

SEO nostra size eşsiz bir tasarım ve Mobil SEO sektöründe zirveyi vaat ediyor? Ne dersiniz.

Responsive Tasarım

Müşterilerimizin ziyaretçi ve müşteri deneyimini arttırmak amacıyla onlara özel tasarımlar yapıyoruz.

Kullanıcı Deneyimi

Ziyaretçilerin kullanıcı deneyimi ile mobil SEO kalitesini arttırarak sitenizde daha çok vakit geçirmelerini sağlıyoruz.

Etkileşim Arttırımı

Ziyaretçileriniz ile olan etkileşiminizi arttırmak için özel tasarım ve düzenlemeler yapıyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

Projenize özel çözümler sunmamız için bizi bilgilendiri bir mail atın.

Projeniz için özel çözümler üretmemiz için bizi bilgilendirici bir mail atın. Size özel mobil SEO stratejisi belirleyerek kazancınızı arttıralım.

Müşteri Yorumları

Tamamını görün
Fields marked with an * are required

(Opsiyonel)

(Opsiyonel)

Size daha hızlı geri dönüş yapmamız için varsa telefon numaranızı yazabilirsiniz.