SEO Firmaları

 

SEO Firmaları

SEO firmaları, çoğunluğu İstanbul ve çevresinde olan ve Türkiye’de az sayıda bulunan şirketlerdir. Türkiye’de herkesin SEO uzmanı olduğunu iddia ediyor oluşuna zıt bir durumda olan bu ajans yada şirketler SEO konusunda eksik kalabiliyorlar. Dağınık Adam kurumsal SEO hizmetleri olarak sizlere İstanbul seo firmaları konusunda yardımcı oluyoruz. 10 larca kurumsal müşterimize ek olarak sizler de referanslarımız arasına adınızı yazdırabilirsiniz. SEO firması denildiğinde ilk istenilen özellik şirketlerin Google’da istenilen konuma ulaşması için çalışmalar yapılması ve yapılan bu çalışmaların siteleri istenilen konumlara getirmesi.

Spam çalışmalar yapmadan, kurumsallığı bozmadan sizleri istediğiniz konuma getiriyoruz! SEO firmaları arasında Dağınık Adam kurumsal SEO hizmetleri adını altın harflerle yazdırmayı başarmış bir oluşumdur. SEO bilmeyen SEO uzmanlarını işe alan ve çalıştırdıkları kişi sayısı ile müşteri toplamaya çalışan SEO firmalarına nazaran Türkiye’de özellikle de İstanbul’da SEO işlemi yapan ve size bu konuda 1. sayfa garantisi veren ender kuruluşlardan bir tanesi olarak karşınızdayız!

Çalışmalarımızda sosyal medya SEO’nun etkisi büyük. Kendisine SEO firması diyen ve tanıtım yazısından başka SEO tekniği bilmeyen ajanslardan ziyade sizlere özel SEO stratejileri üretiyor ve bu stratejilere uygun olarak backlink yöntemleri buluyoruz. En kaliteli sitelerden kaliteli bağlantılar alarak sitelerinizi besliyor ve sektörünüze özel oluşturduğumuz yol ile sizleri hedefinize ulaştırıyoruz. Rakiplerinizi detaylı bir şekilde incelediğimiz için, rakiplerinizin her açığından faydalanıyor ve o açıkları SEO yaptığımız sitelerde yapmamaya çalışıyoruz.

Kurumsal SEO başarımızın altında ileri düzey SEO teknikleri ve bu teknikleri uygularken sahip olduğumuz enerji yatıyor. 10 larca farklı sektörde alanında en iyi ve sadece itibar yönetimi için değil, büyük çoğunluğu anahtar kelimelere çalışmalar yaptığımız şirket siteleri bulunuyor. SEO firmaları size güvence vermiyorsa, anlaşmada 1. sayfaya getirme şartı eklemiyorsa o firmayı tercih etmeyin. Aksi takdirde sitenize yapılan tüm işlemleri sadece izlemek zorunda kalırsınız. İstanbul Maltepe’de bulunan ofisimize yada sizin ofisinize gelerek sizlere kurumsal SEO çözümleri sunuyor ve bu konuda sizi güvence altına alıyoruz. Bizler Dağınık Adam kurumsal SEO hizmetleri olarak İstanbul’da bulunan SEO firmaları arasından sıyrılmış ve hedefini 12’den vurmuş bir ekibiz. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

SEOnostra İleri Düzey SEO Hizmetleri kurucusu Onur YAMAN.

SEO firmaları

SEO firmaları

Yorumlar
  • Yazılım
  • 3 Ekim 2015
  Cevapla

  Sitenizi nette gezinirken gördüm çok beğendim teşekkür ederim

  • Şafak
  • 3 Ekim 2015
  Cevapla

  Bir konuyu ararken sitenizi buldum güzel paylaşım olmuş teşekkürler

  • Cms
  • 3 Ekim 2015
  Cevapla

  İlgiyle takip ediyorum teşekkür ederim

  • seo yapar
  • 3 Ekim 2015
  Cevapla

  Paylaşımınız için teşekkürü bir borç bilirim 🙂

Yorum Bırakın

Son Yazılar