Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Milenyum çağının en büyük etkileşimi olan sosyal medya için sunduğumuz sosyal medya yönetimi projenizi markalaştıracak.

Markaların kullanıcılara en iyi ulaştığı sosyal medya siteleri için markanızın gelişmesi, etkileşiminin artması ve müşterilerinize daha kurumsal gözükmeniz için sosyal medya hesaplarınızı yönetiyoruz. Potansiyel müşterilerinize özel oluşturduğumuz sosyal medya stratejisi ile marka etkileşiminizi arttırıyoruz. 

Müşterilerinize özel hediye organizasyonları, özel görseller ile markanız sosyal medyada daha çok ön planda olacak. Sosyal medya sayfanızı bir internet sitesi titizliği ile yöneterek markanızı başarıya ulaştırıyoruz.

Online ortamlarda marka itibarınızın yönetimi olarak en iyi etkileşimi aldığımız sosyal mecraların yönetimi SEOnostra ile daha da güçleniyor. Sosyal medya yönetimi çalışmalarımızda; projeniz için hazırladığımız görseller, kullanıcı etkileşimini arttıracak organizasyonlar, spam yorumların kontrolü ve marka etkileşiminizin artması için çalışmalar yapıyoruz.

Social Media Marketing

Hedef kitlenize özel SMM (social media marketing) ile ücretli reklam veriyor ve sayfanıza potansiyel müşteri çekiyoruz.

Müşteri Optimizasyonu

Müşterileriniz ile olan etkileşiminizin artması için ve sayfanızın sosyal mecralarda ün kazanması için yaptığımız çalışmalarda işi sahipleniyor ve müşteri optimizasyonu dediğimiz marka etkileşimi adına çalışmalar yapıyoruz.

Sosyal Reklam

Dilerseniz projenizi haber siteleri, forumlar, bloglar, sözlükler ve sosyal imleme sitelerinde tanıtıyor, sosyal medya yönetimi için SEO çalışması yapıyoruz.

Yorum Kontrolü

İnternet ortamında rahatsızlık vermek amacıyla trolleyen kişilere karşı sıkı denetim yapıyor ve spam yorumları siliyoruz. Markanızın herhangi bir şekilde olumsuz olarak etkilenmesini istemiyoruz.

Video Reklamları

Sosyal medya yönetimi için video reklamlar önemlidir. Projeniz için yaptığınız video çalışmalarına özel reklam açarak markanızın etkileşimini üst safhaya çıkartıyoruz.

Sosyal medya yönetimi çalışmalarımız Facebook ağırlıklı olmak üzere; Twitter, Pinterest, İnstagram, Youtube gibi siteleri kapsıyor.

24

Facebook sayfası yönetimi

250+

Ücretli sosyal medya reklamı

17

Video reklamları

30

Aylık içerik paylaşımı

400

Günlük hayran sayısı artışı

300

Hayranların günlük içerik paylaşımı

Bizimle İletişime Geçin

Projenize özel çözümler sunmamız için bizi bilgilendiri bir mail atın.

Projeniz hakkında bizimle iletişime geçerek sosyal medya yönetimi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Tamamını görün
Fields marked with an * are required

(Opsiyonel)

(Opsiyonel)

Size daha hızlı geri dönüş yapmamız için varsa telefon numaranızı yazabilirsiniz.