Tanıtım Yazısı

Tanıtım Yazısı

Tanıtım yazısı bir firma, ürün, kişi veya istediğiniz her hangi bir şeyi tanıtmak, hit çekmek ve backlink elde etmek amaçlı yazılmış yazılara verilmiş genel isimdir. Tanıtım yazısı yayınlatmak için sitenize özel stratejiler üretiyoruz.

Tanıtım yazısı yazacak kişilerin edebiyatı iyi kullanıyor olması, kelime hazinelerinin geniş olması ve anlatmak istediklerini kolay, akıcı ve anlaşılır bir dil ile anlatmaları gerekmektedir.

Tanıtım yazılarında önemli olan 2 tane husus vardır. 1. si tanıtım yazısı kelime yoğunluğu olarak anahtar kelime ile doyurucu bir yoğunluğa sahip olmalı, 2. si ise sadece backlink amaçlı değil ziyaretçilerin yazıyı okuyacağı şekilde olması gerekmektedir. Bu konuda tanıtım yazısı yazan kişilerin iyi bir okuyucu, konuşmacı ve hayal gücü geniş kişiler olması gerekmektedir. Makale yazarlığı ile bağlantılı olan tanıtım yazısı web sitelerin özü gibi yine okuyucu odaklı olduğu taktirde amacına ulaşmış olacaktır.

Otorite Artışı

Farklı IP Sınıfları

En Kaliteli Siteler

Tanıtım yazıları makale yazma konusunda uzman olan kişiler tarafından bildikleri bir konu üzerinde, daha önceki araştırmalarına dayanarak ve Türkçe yazım kurallarına uyularak yazılan yazılardır. Tanıtım yazısı yazacak kişinin bilgi birikimi ve yazmayı seven bir kişi olması yazılan yazıdan alınacak verimi doğrudan etkileyen bir durumdur.

Tanıtım Yazısı Paketleri

Tanıtım yazılarında esas amaç yazılan kurum, kuruluş, kişi veya ürünü tanıtmak, marka bilinirliğini arttırmak ve o üründen daha fazla kişiyi haberdar etmek, verilen linkler ile vasıflı bir backlink sağlamaktır. Ziyaretçilerin yazılan tanıtım yazısını okumalarını sağlamak ve abartıya kaçmadan link vermek hem sitenin SEO gelişimi için hem de bilinirliğini arttırmak için oldukça faydalı bir eylem olacaktır.

21

Yapılan çalışma sayısı

15

Haber sitesi sayısı

10

Blog sayısı

25

Farklı IP sayısı

21

Raporlama

105

Anahtar kelime sayısı

Tanıtım yazıları alt limit olarak 300 kelimede tutulmalı, akıcı bir dil ve açıklayıcı bir üslup ile okuyanların en güzel şekilde anlatılanları anlaması hedeflenmelidir. 300 kelime bir sınırlayıcı kuvvet değil sadece SEO için bir kriterdir. Bunun dışında yazılan tanıtım yazısı kesinlikle özgün olmalı, kopya içerik olmamalıdır. Anahtar kelime yoğunluğu %2 ile %5 arasında tutulması, aşırıya kaçılmaması gerekmektedir.

Aşırıya kaçıldığı takdirde spam riski taşıyan bu durum oldukça zararınıza olabilir. Anahtar kelimenizi h1, h2, h3 başlıklarında geçirmeniz fakat aşırıya kaçmamanız gerekmektedir. Her şeyin fazlası zarar olduğu gibi anahtar kelime yoğunluğunun da fazlası spam riski taşıyacaktır. Yazacağınız konu hakkında bilginiz olması en temel husustur.

Bunun dışında kelime hazinenizin fazla olması ve farklı kelimeler kullanmanız hem okuyucu için hem de arama motorları için olumlu bir durumdur. Dilinizin anlaşılması okuyucuyu yazılan yazıyı okuması konusunda teşvik edecek ve arama motorlarının da zengin bir içerik olduğu yönünde karar kılmasına sebep olacaktır. Bunun için yazılan tanıtım yazısı her konuda bilgi sahibi bir içerik ve akıcı bir üslup ile tam kararında olacaktır.

SEOnostra ileri düzey link inşası ile tanıtım yazısı yayınlarınızı hem çok düşük bir maliyet ile hem de çok kaliteli teknikler ile gerçekleştiriyor. Yaptığımız tüm çalışmalar %100 organik SEO çalışmalarıdır.

Bizimle İletişime Geçin

Projenize özel çözümler sunmamız için bizi bilgilendiren bir mail atın.

Link inşaası için önemli basamaklardan olan tanıtım yazısı için tarafımıza ulaşabilirsiniz. Dilerseniz SEO çalışması yaptırabilir, dilerseniz de sadece tanıtım yazısı alarak sitenizin otoritesini arttırabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Tamamını görün
Fields marked with an * are required

(Opsiyonel)

(Opsiyonel)

Size daha hızlı geri dönüş yapmamız için varsa telefon numaranızı yazabilirsiniz.